Úvodní strana > Blog > Kůže a stárnutí… Věčný boj, který MŮŽETE OVLIVNIT

Kůže a stárnutí… Věčný boj, který MŮŽETE OVLIVNIT

Kůže a stárnutí… Věčný boj, který MŮŽETE OVLIVNIT

Stárnutí kůže je složitý a dlouhodobý biologický proces ovlivněný genetickými a environmentálními faktory. Existují sice metody jako transplantace kmenových buněk, injekce kyseliny hyaluronové či kyseliny retinové, které mají určité terapeutické účinky, zároveň však s sebou nesou určitá rizika.

Proto se ukazuje, že s nárůstem požadavků na efektivitu, bezpečnost a dlouhodobost léčebných metod, je péče u kůži prostřednictvím řízení stravy nevyhnutelným trendem. Protože je však zlepšování stavu kůže prostřednictvím stravy dlouhodobý proces, jehož účinky se projevují v širším časovém horizontu, nesmíme si myslet, že můžeme něco uspěchat. Ke zdraví vede jedině trvalá úprava životního a stravovacího stylu.

A pokud chcete na tomto dlouhodobém procesu, který je nejosvědčenější a nejúčinnější, klikněte ZDE a začněte zabraňovat stárnutí kůže již tento týden.

14.4.2023

Sdělte nám svůj email - abyste mohli dostávat nejnovější příspěvky Ovonex blogu pomocí našeho zpravodaje.

capthca

Poskytnutím své e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasím s tím, aby mi Ovonex pravidelně zasílal informace o výživě, doplňcích stravy, produktech a slevových akcích. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli bezplatně odhlásit.