Úvodní strana > Blog > Nejlepší vitaminy na imunitu

Nejlepší vitaminy na imunitu

Nejlepší vitaminy na imunitu

Všichni víme, že bez vitaminů to nejde. Ale k čemu jsou vlastně dobré? Jednou větou: k udržení rovnováhy. Vitaminy slouží jako urychlovače biochemických reakcí v těle. Bez vitaminů bude tělo „rozhašené“, unavené a smutné a nebudete se v něm cítit dobře.

Většinu vitaminů si tělo nedokáže vyrobit a musíme mu je dodat, nejčastěji v potravě. Jenže abychom získali všechno potřebné jenom z jídla, museli bychom jíst opravdu ultra-správně. A tehdy přicházejí na řadu potravinové doplňky.

Naprostý základ pro tělo je vitamin C a vitamin D. „Céčko“ posiluje imunitní systém, zlepšuje hojení, a především pomáhá odstraňovat nežádoucí reaktivní oxidativní formy. „Déčko“ pomáhá vstřebávat vápník a fosfor, pomáhá správnému vývoji těla. Vzniká působením paprsků na kůži. V létě ho míváme dostatek, ale jakmile nastane podzim, musíme ho doplňovat ve stravě.

Pokud hledáte ideální „céčko“ a „déčko“, jste na správném místě. Ovonex totiž oba vitaminy nabízí ve formě kapek, které se oproti tabletám, které dráždí žaludek, lépe vstřebávají. Přípravek Ovonex vitamin C 500 PureWay obsahuje účinnou kombinaci kyseliny askorbové, lipidových metabolitů a dalších látek. Jeho hlavní výhoda je vysoká vstřebatelnost a postupné 12hodinové uvolňování vitaminu C do organismu. „Déčko“ nabízíme v podobě vodou ředitelného vitaminu D3, který je o 87 % účinnější než varianta D2. Díky unikátní výrobní metodě se vstřebává o 40 % lépe než v tradiční olejové formě.  

Nejsou to pouze vitaminy ale také minerály, které slouží jako základní stavební kameny vaší imunity. Odhalte s námi které to jsou v našem dalším článku v blogu.

Zmíněné produkty:

 

Neváhejte a udělejte něco pro imunitu vašich blízkých již dnes - zmíněné produkty najdete u našich partnerů, nebo na našem eshopu.

logo lékárna.cz  dm-logo    Logo vitalvibe     Logo eshop ovonex

11.10.2022

Sdělte nám svůj email - abyste mohli dostávat nejnovější příspěvky Ovonex blogu pomocí našeho zpravodaje.

capthca

Poskytnutím své e-mailové adresy a kliknutím na tlačítko „Přihlásit se k odběru“ souhlasím s tím, aby mi Ovonex pravidelně zasílal informace o výživě, doplňcích stravy, produktech a slevových akcích. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli bezplatně odhlásit.