Úvodní strana > FAQ > K našim produktům > Dávkují se produkty přímo do úst?

K našim produktům:

Proč je přípravek s vitamínem D3 obohacen o vitamín K?

Vitamín K napomáhá vázat vápník do kostí a zabraňuje tak kalcifikaci (zvápenatění) cév. Kalcifikovaná céva je tuhá a křehká – nežádoucí stav.

Proč je většina produktů ve formě kapek?

Tekuté doplňky stravy mají lepší účinnost než tablety i kapsle. Z tekutin tělo dokáže už v první minutě přijmout až 90 % živin. Tekutina je pro lidské tělo přirozená. Tablety a kapsle dráždí žaludek a zažívací trakt, absorpce látek trvá hodiny. Kapky také umožňují individuální dávkování.

Proč jsou ingredience vždy vodou ředitelné?

Lidské tělo tvoří z 65 % voda. Voda je život a člověk dokáže živiny podané ve vodě mnohem účinněji využít . 

Proto pracujeme s vodou ředitelnými látkami. Ty, které nejsou vodou ředitelné, k tomu prostě "přesvědčíme". Dokážeme vyrobit i vodou ředitelné CBD či vitamin D.

Musím produkty skladovat v lednici?

Nemusíte. V chladném prostředí se prodlouží trvanlivost, ale není to nutné. Produkty jen nevystavujte vysokým teplotám ani přímému světlu a skladujte je v chladu a šeru.

Dávkují se produkty přímo do úst?

Kromě ústních sprejů se všechny výrobky ředí do libovolného nápoje (třeba vody) o objemu 250–500 ml. Podávání v neředěné formě nedoporučujeme.

Kupuji pravidelně stejný výrobek. Pokaždé má jinou barvu. Jak je to možné?

Specifická barva, chuť a vůně je odrazem použití přírodních surovin a u každé vyrobené šarže se může lišit. Neznamená to, že by s výrobkem bylo něco v nepořádku.

Proč neuvádíte všechny účinky vašich produktů?

Podle nařízení EU o zdravotních tvrzení výrobci doplňků nemohou až na výjimky uvádět údaje o účinku jejich produktů na zdraví. Proto se omezujeme na vyjmenování vlastností produktu, ne jeho účinků. Abyste si ověřili účinky aktivních látek, jako jsou CBD, grepová jádra a další, doporučujeme prostudovat si informace z relevantních zdrojů, které najdete i na internetu.