• HP banner - O nás
    Ovonex poskytuje všem lidem potřebné živiny, které umožňují vést zdravý a vyvážený životní styl.

Ovonex vyrábí špičkové doplňky stravy. Na evropském trhu působí více než deset let.

NAŠE MOTO:  Kvalitní suroviny, vysoká  vstřebatelnost účinných látek, funkčnost produktů, přidaná hodnota pro uživatele a férová cena. Bez umělých konzervantů, bez cukru a jiných zbytečných chemických aditiv.

Věříme, že doplňky stravy mají lidskému tělu především dodat látky, které nemusí v dostatečném objemu a kvalitě získat z potravy. V našich produktech klademe důraz na kvalitu, funkčnost a vysokou využitelnost surovin. Nepoužíváme umělé, balastní, přídatné látky, které tělo zatěžují a mohou mu škodit.

Jsme přesvědčeni, že naše produkty pomáhají člověku kompenzovat vlivy okolního prostředí a prospívají jeho fyzické i duševní kondici.

Solné jezero

Co Ovonex nabízí?

Icon - Vegetariánské zdroje, organická kvalita

Veganské zdroje
a organická kvalita

Všechny naše produkty jsou vhodné pro vegany. Náš vitamin D3 se vyrábí z řas, ne ze zvířat, jak je to běžné. Spousta našich výrobků obsahuje produkty biologického zemědělství – třeba organická grepová jadérka.

Icon - Vysoká vstřebatelnost

Vysoká vstřebatelnost

...neboli vysoká biologická dostupnost udává, jak dobře lidské tělo absorbuje účinnou látku. Vodou ředitelné látky se lépe vstřebávají, a proto tvoří základ všech našich produktů. Umíme dokonce vyrobit vodou ředitelné CBD i vitamin D. Výsledkem je mimořádná vstřebatelnost.

Icon - Bez zbytečných aditiv

Bez zbytečných aditiv

Naše produkty neobsahují umělé konzervanty, protispékavé látky, plnidla, leštidla, maskéry chutí, barviva, umělá aromata ani umělá sladidla. Jsou přírodní, jak to jenom jde.