Úvodní strana > Reference > Pavel Hradil
Petra Pastorová
Petra Pastorová

"Funkční ionťák pro mé delší běhy. Stalo se vám někdy, že se po tréninku nemůžete "dopít"? Pijete, pijete a pořád žízeň? S kapkami ionilyte se těmto stavům vyhnu :)."

Tomáš Bábek
Tomáš Bábek

"Poslední dva dny na MČR v Praze jsem dával do bidonu tuhle parádičku a konečně jsem neměl problém s křečemi, které mě vždy trápí."

Pavel Hradil
Pavel Hradil

"Hořčík doplňuju výrobkem Magnesium (bis-glycinate) od Ovonexu. Nejčastěji si ho rozmíchám v čaji nebo ve vodě před spaním. Doporučuju."

David Volný
David Volný

"Za mě asi nejlepší doplnění minerálů při sportu a hlavně během celého dne. Užívám už zhruba rok a nemůžu si na nic stěžovat. Ferrum, Magnesium, Zincum Selenium, za mě top."

Dominik Skokan
Dominik Skokan

"Top minerály, které používám více než rok, a nedám na ně dopustit."

Klára Pavlásková
Klára Pavlásková

„Skvělé a hlavně funkční vitamíny a minerály. Během nemoci mě doslova zachránily! Chuťově jsou v pohodě, navíc je můžu kombinovat. Vitamin C používám místo citronu do čaje s medem. Určitě doporučuju a nadále budu, jsem maximálně spoko :)“

Lenka Sojková
Lenka Sojková

...nepociťuju deficit ani křeče, a protože mám nízký tlak, kombinuju ho s vaším železem. Denně také používám váš vitamin C, baví mě jeho osvěžující chuť. Oceňuju jednoduché dávkování a hlavně čistotu vstupních surovin."

Daniela Trčková
Daniela Trčková

„Vitamíny Ovonex mi velmi pomohly dostat se zpět do normálního života a do tréninku po nemoci. Při tréninku jsem nikdy nepoužívala ionťáky, protože nemám ráda sladké sirupy, ale minerály od IoniLyte jsou skoro bez chuti a fungují skvěle!“